Ірина Сех
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

Біографія Ірини Сех

Ірина Сех народилася на Брідщині в патріотичній сім'ї. Після закінчення школи навчалася у Бродівському педучилищі, згодом у Тернопільському педінституті та в ЛНУ ім. Івана Франка на правознавстві. Працювала в школах міста Золочева, Бродів.

Із посади заступника директора Бродівської гімназії перейшла працювати помічником народного депутата Олега Тягнибока. Приймала людей у громадській приймальні, переважно допомагаючи у вирішенні соціальних питань. На виборах 2002 року ВО "Свобода" у Бродівському районі набрала великий відсоток голосів. Ірина очолила першу в Україні фракцію ВО "Свобода" - у Бродівській районній раді. Уже другу каденцію Ірина Сех - депутат Львівської обласної ради. Зараз вона очолює фракцію ВО "Свобода" у Львівській обласній раді та керує депутатською комісією екології, природних ресурсів та рекреації.

За час своєї каденції у Львівській обласній раді Ірина Сех відзначилася найбільшою кількістю депутатських звернень і запитів. Під її особливою увагою - екологічні проблеми, зокрема, Грибовицьке сміттєзвалище, збереження надр, безпека людей. Депутат стала ініціатором і розробником Львівської обласної програми подолання алкоголізму та наркоманії, бо впевнена, що тільки натверезо можна розбудовувати Українську державу. Ірина Сех - ініціатор і організатор низки духовно-мистецьких проектів, які відбуваються під гаслом "Геть тютюн та алкоголь з українських міст і сіл!". Вона зуміла об'єднати навколо цієї ідеї відомих митців Львівщини.

Одружена, разом з чоловіком виховують дочку Дарину.