Ірина Сех
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

29 березня 2014 Ірина Сех затвердила перелік доріг, які ремонтуватимуть у 2014 році на Львівщині коштом спецфонду обласного бюджету

Голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех затвердила перелік доріг загального користування та комунальної власності, які ремонтуватимуть коштом спецфонду обласного бюджету. На ці роботи у 2014 році передбачено 61 млн 508 тис. грн. Таку суму закладено у Програмі фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2014 рік, яка затверджена рішенням Львівської обласної ради № 1007 від 18 березня 2014 року.

24 березня 2014 Ірина Сех: Ми відкриті для закордонних місій, які мають на меті з'ясувати реальну ситуації в Україні

24 березня 2014 року свободівці в особі голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех та голови Львівської обласної ради Петра Колодія зустрілися з делегацією Парламентської асамблеї ради Европи на чолі з Президентом ПАРЕ Анною Брассер. Делегація має на меті з'ясувати ситуацію в Україні, щоб підготувати матеріяли для слухань в Парламентській асамблеї ради Европи, які заплановані на квітень цього року.

24 березня 2014 Ірина Сех вшанувала пам'ять композитора Ігоря Білозора

24 березня 2014 року, в день уродин відомого композитора Ігоря Білозора, біля його могили на Личаківському цвинтарі зібралися рідні, друзі, колеги. Священики відслужили панахиду, відбулося урочисте покладання квітів до могили і віче. У церемонії взяла участь голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех.

23 березня 2014 Свободівці взяли участь в двадцятитисячній Хресній дорозі, яка пройшла вулицями Львова

23 березня 2014 року свободівці - голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, депутати обласної та міської рад взяли участь у молитовній хресній ході вулицями Львова, яку цьогоріч було присвячено вшануванню пам'яті Митрополита Андрея Шептицького та 25-ій річниці виходу УГКЦ з підпілля. У процесії взяло участь щонайменше 20 тисяч осіб.

21 березня 2014 Ірина Сех: Дії правоохоронців, які переступили межу, оцінюватиме і Генпрокуратура, і громада Львівщини

Громадськість очікує очищення органів прокуратури, внутрішніх справ, СБУ від осіб, які вважають нормою нехтування законами України, зокрема, порушують антикорупційне законодавство. Про це 21 березня 2014 року заявила голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех у своєму виступі на координаційній нараді керівників правоохоронних органів Львівської області "Про стан охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та корупцією", яка відбулася у прокуратурі Львівської області.

21 березня 2014 Ірина Сех зустрілась з Генеральним Консулом Республіки Польща

21 березня 2014 року голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех зустрілася з Генеральним Консулом Республіки Польща Ярославом Дроздом. Зокрема, очільниця області зазначила, що для країни є безцінним досвід польської сторони у набутті членства в европейських та евроатлантичних структурах.

18 березня 2014 Ірина Сех закликала посадовців Львівщини до жорсткої економії - кошти потрібні для оборони держави

18 березня 2014 року голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех, виступаючи на сесії Львівської обласної ради, закликала посадовців державної влади та місцевого самоврядування до жорсткої економії б'юджетних коштів, які зараз передусім необхідні для оборони держави. Вона також озвучила потреби військових, про які вони повідомили в листах до облдержадміністрації.

14 березня 2014 Ірина Сех: Ні бетеери, ні винищувачі не страшні воїнам, які стоять за рідну землю, за свій народ

14 березня голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех взяла участь в урочистих проводах об'єднаної мотоманевреної групи Західного регіонального управління ЗСУ для захисту східного кордону держави. Урочистості відбувалися на базі Кінологічного навчального центру, що у м. Великих Мостах Сокальського району. Виступаючи на зібранні, Ірина Сех зазначила, що не вперше бере участь у проводах військових, але досі відряджали їх миротворцями на чужі війни, кудись далеко в Ліберію чи Конго.

9 березня 2014 Ірина Сех: З твердою вірою і Шевченковим словом ми переможемо й відродимо Україну

9 березня 2014 року біля пам'ятника Тарасові Шевченку у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря. Керівництво області та міста спільно з лауреатами державної премії ім. Т. Шевченка та громадськістю Львова поклали квіти до пам'ятника Т. Шевченку та до Молитовного майдану. В урочистостях взяла участь голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех.

28 лютого 2014 Ірина Сех: Не можуть отримувати посади люди, які скомпрометували себе співпрацею з режимом

Не можуть отримувати посади, а тим більше йти на підвищення люди, які себе скомпрометували співпрацею з режимом. Про це заявила народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Сех, коментуючи повідомлення про те, що директор Львівської філії УДППЗ "Укрпошта" Василь Веселий претендує на посаду в центральному керівництві "Укрпошти".

Показати старіші події