Ірина Сех
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

17 березня 2014 Ірина Сех: Підтримаймо українське військо усією громадою

"Попри те, що Збройні сили України впродовж багатьох років цілеспрямовано знищували, українські воїни вражають силою духу, мужністю, патріотизмом, готовністю жертовно захищати державу. І наш обов'язок - підтримати наших військових, на яких покладаємо великі надії". Про це 17 березня 2014 року заявила голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех.

2 березня 2014 Ірина Сех очолила Львівську обласну державну адміністрацію

Голову Львівської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірину Сех призначено на посаду голови Львівської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в Указі виконувача обов'язків Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, оприлюдненому 2 березня 2014 року.

15 лютого 2014 Дорогі воїни-афганці!

Уже чверть століття відділяє нас від дня, коли для українців завершилася страшна Афганська війна. Так склалося, що те чуже протистояння стало для наших військових випробуванням сили, мужності та вірності своєму обов'язку. Ваш бойовий досвід став цінним надбанням для Української держави.

20 січня 2014 Принаймні один із постраждалих в сутичці на Грушевського - із Львівщини

Один із постраждалих під час сутички на вул. Грушевського в Києві - юнак родом із села Дітківці Бродівського району Юрій Матерецький. Про це 20 січня 2014 року повідомила голова Львівської обласної організації ВО "Свобода", народний депутат України Ірина Сех.

23 грудня 2013 На Львівщині розпочалося формування осередку Народного об'єднання "Майдан"

На Львівщині розпочалося формування обласної організації Народного об'єднання "Майдан". 23 грудня 2013 року на засіданні Координаційної ради при Львівській обласній раді та Львівського регіонального штабу національного спротиву йшлося про створення ради обласного осередку Народного об'єднання "Майдан", до якої б увійшли представники громадськості, опозиційних політичних сил, студентство.

10 грудня 2013 У вівторок знову відбудеться пікетування Львівської облдержадміністрації

Завтра, 10 грудня 2013 року, о 12:00 відбудеться пікетування Львівської облдержадміністрації із закликом до посадовців підтримати Майдан і не прислуговувати злочинному режиму. Про це повідомила співголова Львівського регіонального штабу національного спротиву, народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Сех, виступаючи 9 грудня на пікеті біля ЛОДА.

18 листопада 2013 У Комітеті екологічної політики відбудуться слухання на тему збереження природно-заповідного фонду

18 листопада 2013 року в Комітеті Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи відбудуться слухання на тему: "Природно-заповідний фонд: проблеми та шляхи вирішення".

24 липня 2013 Прес-конференція "Сланцевий газ: досвід США та перспективи в Україні"

24 липня 2013 року у Львові відбудеться прес-конференція на тему "Сланцевий газ: досвід США та перспективи в Україні".

19 липня 2013 Ірина Сех проведе прийом громадян в Кам'янка - Бузькій

В п'ятницю, 19 липня 2013 року в приміщенні Кам'янко-Бузької районної ради з 10. 00 до 13. 00 години буде проводити прийом громадян народний депутат України, член політради ВО "Свобода", голова Львівської обласної "Свободи" Ірина Сех.

17 липня 2013 Ірина Cех проведе прийом громадян в Радехові

В середу, 17 липня 2013 року в приміщенні Радехівської районної ради з 10. 00 до 13. 00 години буде проводити прийом громадян народний депутат України Ірина Сех.

Показати старіші події