Ірина Сех
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

29 березня 2014 Ірина Сех затвердила перелік доріг, які ремонтуватимуть у 2014 році на Львівщині коштом спецфонду обласного бюджету

Голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех затвердила перелік доріг загального користування та комунальної власності, які ремонтуватимуть коштом спецфонду обласного бюджету. На ці роботи у 2014 році передбачено 61 млн 508 тис. грн. Таку суму закладено у Програмі фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2014 рік, яка затверджена рішенням Львівської обласної ради № 1007 від 18 березня 2014 року.

24 березня 2014 Ірина Сех вшанувала пам'ять композитора Ігоря Білозора

24 березня 2014 року, в день уродин відомого композитора Ігоря Білозора, біля його могили на Личаківському цвинтарі зібралися рідні, друзі, колеги. Священики відслужили панахиду, відбулося урочисте покладання квітів до могили і віче. У церемонії взяла участь голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех.

21 березня 2014 Ірина Сех: Дії правоохоронців, які переступили межу, оцінюватиме і Генпрокуратура, і громада Львівщини

Громадськість очікує очищення органів прокуратури, внутрішніх справ, СБУ від осіб, які вважають нормою нехтування законами України, зокрема, порушують антикорупційне законодавство. Про це 21 березня 2014 року заявила голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех у своєму виступі на координаційній нараді керівників правоохоронних органів Львівської області "Про стан охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та корупцією", яка відбулася у прокуратурі Львівської області.

20 лютого 2014 У готелі "Україна" тіла 12 загиблих. Прізвища ідентифікованих

У готелі "Україна" в Києві вже 12 загиблих. Лікарі намагаються рятувати поранених. Про це повідомляє народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Сех з медпункту готелю. Намагаються ідентифікувати загиблих.

10 лютого 2014 Ірина Сех: Кров українців не тільки на руках режиму, а й кожного, хто свого часу проголосував за цю владу

Наша розмова з Іриною Сех відбулася після її повернення з Майдану і напередодні наступної поїздки до Києва. Більшість часу вона зараз проводить саме там. Однак вважає, що не тільки в Києві зараз вирішується майбутнє держави. Про те, якою має бути наша боротьба, хто зацікавлений у насильницькому варіанті розвитку подій, про те, як діє опозиція і що може зробити кожен з нас для перемоги національного спротиву - ми розмовляємо з народним депутатом України від ВО "Свобода", співголовою Львівського регіонального Штабу національного спротиву Іриною Сех.

25 січня 2014 У київській лікарні помер Роман Сеник, поранений на Грушевського

У київській лікарні помер Роман Сеник, якого було важно поранено 22 січня на Грушевського. Про це повідомила голова Львівської обласної організації ВО "Свобода", народний депутат України Ірина Сех.

20 січня 2014 У Миколаєві ДАІ не випускає автобус із депутатами та активістами, які зібралися до Києва

У Миколаєві на Львівщині впродовж двох годин не випускають автобус із людьми, які зібралися їхати на Майдан до Києва. Про це 20 січня 2014 року повідомила голова Львівської обласної організації ВО "Свобода", народний депутат України Ірина Сех.

15 січня 2014 Ірина Сех: Уряд не знайшов коштів на помешкання чорнобильцям, зате виділив 80 мільйонів на чиновницьке житло

У проекті бюджету 2014 року уряд не передбачив ні копійки на забезпечення житлом чорнобильців, але заклав 80 мільйонів на житло чиновникам. Про це заявила народний депутат від ВО "Свобода", голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех, коментуючи урядовий проект бюджету на 2014 рік.

18 грудня 2013 Львівщина привітала Майдан зі святом Миколая

18 грудня 2013 року народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Сех зі сцені київського Майдану привітала усіх, хто там зібрався, зі святом Миколая. Разом з нею громаду вітали артисти та пісенні гурти зі Львівщини.

6 грудня 2013 Ірина Сех: Вірю, що українська армія буде там, де народ потребує її захисту

Шановні солдати, офіцери, генерали - усі, хто служить в Українському війську! Прийміть мої щирі вітання з Днем Збройних Сил України. Я знайома і маю щасливу нагоду спілкуватися із багатьма українськими військовими. Це високопрофесійні, мужні люди, патріоти своєї Вітчизни, які знають свою справу, вміють захищати мир і протистояти викликам.

Показати старіші події