Ірина Сех
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

24 березня 2014 Ірина Сех: Ми відкриті для закордонних місій, які мають на меті з'ясувати реальну ситуації в Україні

24 березня 2014 року свободівці в особі голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех та голови Львівської обласної ради Петра Колодія зустрілися з делегацією Парламентської асамблеї ради Европи на чолі з Президентом ПАРЕ Анною Брассер. Делегація має на меті з'ясувати ситуацію в Україні, щоб підготувати матеріяли для слухань в Парламентській асамблеї ради Европи, які заплановані на квітень цього року.

23 березня 2014 Свободівці взяли участь в двадцятитисячній Хресній дорозі, яка пройшла вулицями Львова

23 березня 2014 року свободівці - голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, депутати обласної та міської рад взяли участь у молитовній хресній ході вулицями Львова, яку цьогоріч було присвячено вшануванню пам'яті Митрополита Андрея Шептицького та 25-ій річниці виходу УГКЦ з підпілля. У процесії взяло участь щонайменше 20 тисяч осіб.

21 березня 2014 Ірина Сех зустрілась з Генеральним Консулом Республіки Польща

21 березня 2014 року голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех зустрілася з Генеральним Консулом Республіки Польща Ярославом Дроздом. Зокрема, очільниця області зазначила, що для країни є безцінним досвід польської сторони у набутті членства в европейських та евроатлантичних структурах.

18 березня 2014 Ірина Сех закликала посадовців Львівщини до жорсткої економії - кошти потрібні для оборони держави

18 березня 2014 року голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех, виступаючи на сесії Львівської обласної ради, закликала посадовців державної влади та місцевого самоврядування до жорсткої економії б'юджетних коштів, які зараз передусім необхідні для оборони держави. Вона також озвучила потреби військових, про які вони повідомили в листах до облдержадміністрації.

14 березня 2014 Ірина Сех: Ні бетеери, ні винищувачі не страшні воїнам, які стоять за рідну землю, за свій народ

14 березня голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех взяла участь в урочистих проводах об'єднаної мотоманевреної групи Західного регіонального управління ЗСУ для захисту східного кордону держави. Урочистості відбувалися на базі Кінологічного навчального центру, що у м. Великих Мостах Сокальського району. Виступаючи на зібранні, Ірина Сех зазначила, що не вперше бере участь у проводах військових, але досі відряджали їх миротворцями на чужі війни, кудись далеко в Ліберію чи Конго.

9 березня 2014 Ірина Сех: З твердою вірою і Шевченковим словом ми переможемо й відродимо Україну

9 березня 2014 року біля пам'ятника Тарасові Шевченку у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря. Керівництво області та міста спільно з лауреатами державної премії ім. Т. Шевченка та громадськістю Львова поклали квіти до пам'ятника Т. Шевченку та до Молитовного майдану. В урочистостях взяла участь голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех.

28 лютого 2014 Ірина Сех: Не можуть отримувати посади люди, які скомпрометували себе співпрацею з режимом

Не можуть отримувати посади, а тим більше йти на підвищення люди, які себе скомпрометували співпрацею з режимом. Про це заявила народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Сех, коментуючи повідомлення про те, що директор Львівської філії УДППЗ "Укрпошта" Василь Веселий претендує на посаду в центральному керівництві "Укрпошти".

28 лютого 2014 Ірина Сех пропонує підпорядкувати Держлісагентство Міністерству екології та створити Державні служби геодезії та гідрометеорології

З огляду на системне руйнування центральних органів виконавчої влади у сфері охорони довкілля та екологічної безпеки, топографо-геодезичної та картографічної діяльності, гідрометеорологічної діяльності, яке відбувалося впродовж останніх років, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех пропонує першочергові кроки для стабілізації ситуації у цій сфері. Про це йдеться у її зверненні до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та міністра екології та природних ресурсів України Андрія Мохника.

28 лютого 2014 Ірина Сех звернулася до прем'єр-міністра щодо необхідності відновлення Міністерства надзвичайних ситуацій

Для збереження екологічної і техногенної безпеки необхідно відновити в складі Кабінету Міністрів України Міністерство з питань надзвичайних ситуацій. Про це йдеться у зверненні народного депутата України, голови Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірини Сех до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

15 лютого 2014 Ірина Сех привітала воїнів-афганців з 25-ою річницею виведення військ з Афганістану

15 лютого 2014 року народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Сех взяла участь в урочистостях з нагоди 25-ої річниці виведення військ з Афганістану, які відбулися в Бродах, біля пам'ятника Скорботній матері, присвяченому бродівцям, загиблим в афганській війні. Захід розпочався панахидою за упокій полеглих воїнів та хвилиною мовчання.

Показати старіші події