Ірина Сех
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

18 березня 2014 Ірина Сех закликала посадовців Львівщини до жорсткої економії - кошти потрібні для оборони держави

18 березня 2014 року голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех, виступаючи на сесії Львівської обласної ради, закликала посадовців державної влади та місцевого самоврядування до жорсткої економії б'юджетних коштів, які зараз передусім необхідні для оборони держави. Вона також озвучила потреби військових, про які вони повідомили в листах до облдержадміністрації.

"У Львівській облдержадміністрації є перелік екіпірування та обладнання, якого гостро потребує військо, - зазначила Ірина Сех. - Зокрема, командири кораблів "Славутич" і "Тернопіль" звернулися до нас із таким переліком необхідного: телефони, ліхтарі акумуляторні, бронежилети, мегафони, прилади нічного бачення, переносна радіостанція та инше. Командувач військ оперативного командування "Північ" повідомив нам про такі потреби: бронежилети, засоби зв'язку, костюми камуфльовані, куртки камуфльовані утеплені, білизна, шкарпетки, рукавиці, черевики, плащ-намети, спальні мішки та инше. Облдержадміністрація також клопотатиме перед урядом про фінансування потреб військ Західного територіяльного управління".

Голова ОДА нагадала, що Кабінет Міністрів України передбачив на потреби Збройних Сил та Національної гвардії близько 7 мільярдів гривень. Водночас народні депутати пропонують закріпити в Державному б'юджеті України пункт про спрямування 5% ВВП на фінансування армії до повного переозброєння, після цього для армії має бути передбачено не менше 3% ВВП.

"Водночас я звертаюся до органів державної влади та місцевого самоврядування Львівщини із закликом максимально обмежити видатки на управлінський апарат. Жодних ремонтів, меблів, нових авто за б'юджетні кошти! У нинішніх умовах це неприпустима розкіш. Кошти необхідні насамперед для зміцнення обороноздатности держави", - наголосила Ірина Сех.

Нагадаємо, на Львівщині створено Фонд підтримки українського війська. Зокрема, у Львівській облдержадміністрації є перелік екіпірування та обладнання, якого гостро потребують вояки. Про ці потреби можна дізнатися за телефоном гарячої лінії: 0: 800-501-727. Також можна переказати кошти на спеціяльно створений гривневий рахунок у "Приватбанку": № 29244825509100, МФО 305299 ЄДРПОУ 14360570, № картки 5168742067384929.

Прес-служба ВО "Свобода"