Ірина Сех
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

29 січня 2014 Постраждалих на Майдані в Києві Юрія Матерецького та Михайла Нискогуза лікують у львівських лікарнях

Юрій Матерецький з Бродівщини, якому травмувало ногу від вибуху гранати під час протистояння в Києві, та червоноградець Михайло Нискогуз, побитий "беркутівцями", перебувають на лікуванні у львівських лікарнях. Про це повідомила голова Львівської обласної організації ВО "Свобода", народний депутат України Ірина Сех.

"Юрій Матерецький зараз перебуває у стаціонарі в травматології у 8-ій Львівській лікарні. Після оперативного втручання він "на витяжці", лікарі кажуть, що стан стабільний, але попереду ще тривале лікування. У нього було роздроблено гомілку, пошкоджено кістки і м'яку тканину", - зазначила Ірина Сех.

Михайло Нискогуз зараз в комунальній дитячій клінічній лікарні Львова. "Учора його прооперували, бо в нього складний перелом руки, лікоть практично роздроблено. Окрім того, лікують струс мозку та інші травми. Лікарі кажуть, що попереду як мінімум 20 днів терапії", - розповіла народний депутат.

Нагадаємо, що 20 січня 2014 року під час сутички на вул. Грушевського в Києві постраждав юнак родом із села Дітківці Бродівського району Юрій Матерецький. "Цей хлопець родом з Бродівщини, зараз працює в Києві, з перших днів був на Майдані. У тій сутичці біля його ніг розірвалася шумова граната. Пошкоджено ногу, є загроза ампутації", - повідомила тоді народний депутат Ірина Сех.

22 січня в Солом'янському суді Києва відпустили під домашній арешт 17-річного Михайла Нискогуза з Червонограда, якого напередодні на Грушевського схопили "беркутівці". Це внук відомого на Львівщині священика отця Михайла Нискогуза. Хлопця звинувачують за ст.294, ч. 2, йому загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі. Водночас батько Михайла звернувся в прокуратуру із заявою про злочин - застосування тортур - щодо юнака з боку міліції. Хлопця роздягли, зламали руку, завдавали ран ножем, у нього струс мозку.

Прес-служба ВО "Свобода"