Ірина Сех
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

28 лютого 2014 Ірина Сех виступає за відновлення повноважень територіальних органів Мінекології

Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех вважає за необхідне відновити повноваження державних управлінь охорони навколишнього природного середовища в областях як територіальних органів Міністерства екології і природних ресурсів. Із таким клопотанням вона звернулася до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та міністра екології та природних ресурсів України Андрія Мохника.

Вона просить повернути обласним управлінням охорони навколишнього природного середовища функції та повноваження, передані раніше місцевим державним адміністраціям Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні)" № 5456-УІ від 16:10:2012 року.

Зокрема, голова комітету пропонує затвердити нове Положення про Міністерство екології та природних ресурсів, яке передбачатиме повноцінне функціонування міністерства, його територіальних органів та Державної екологічної інспекції України.

Прес-служба ВО "Свобода"